TR
Teknoloji
ERCAN FLEXIBLE AMBALAJ
EKSTRUDER
Ambalaj üretiminde ilk aşama olan ekstrüzyon teknik bakımdan en önemli aşamalardan biridir.PE film ekstrüzyonu müşterilerimizin spesifik ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretim ekibimiz tarafından oluşturulan standardize formüllerle tekrar edilebilir ve sürekli kalite hedefini yakalayacak teknolojiyle donatılmıştır. Ercan Plastik bünyesinde 1,3 ve 5 katmanlı Coex ekstrüzyon makinaları bulunur ve HDPE, LDPE, MDPE türünde filmler üretilir.
FLEKSOGRAFİK BASKI
Üretimin ikinci aşaması olan baskıda baskı kalitesi ve renk uyumu gözetilmez ise tüketici yaklaşımında olumsuz bir etki yaratabilir. 1300mm genişliğinde ve 8 renge kadar baskı yapabilen son teknoloji flekso makinalarımızda fotoğraf baskı yapabilmekteyiz.
DİLİMLEME, KESME VE WICKET TORBA
Üretimin son aşaması olan dilimle, kesme ve wicket torbalama istenilen en ve boyda ürünlerin paketleme için hazır aşamaya gelmesini sağlar. Düşük hata toleransıyla çalışan modern makinelerimiz ile otomatik ve elle paketleme için verimli nihai ambalaj elde edilir.
Ercan Plastik A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close