TR
İş Sağlığı ve Güvenliği
ERCAN FLEXIBLE AMBALAJ
İş sağlığı ve güvenliği sahası, çalışanlarımızın güvenliğini, sağlığını, refahını ve çevresini korumaya ilişkin disiplinlerin toplamıdır. Şirketimiz işçi sağlığı ve güvenliği politikasının amacı daha güvenli ve daha sağlıklı çalışma ortamını sağlamak ve şirket için en önemli değerlerden biri olan çalışan motivasyonunu yükseltmektir. Bu nedenle, çalışanları, tedarikçileri, müşterileri ve ziyaretçileri için güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı sağlanması için çalışma yeri koşullarını sürekli iyileştirme çabasındadır. Ercan Plastik , çalışanlarına yönelik yıllık yıllık sağlık kontrol programlarını sürekli ve periyodik olarak yürütmektedir.

Şirketimiz OHSAS 18001 Sertifikası'nı almaya hak kazanmış ve daha fazla koruma sağlamak ve çalışanlarının, tedarikçilerinin ve ziyaretçilerinin, iş kazasına maruz kalmalarını ve hastalanmalarını önlemek için çeşitli programları ve süreçleri tamamlamıştır. Tüm Ercan Plastik çalışanları, güvenlikle ilgili konuların belirlenmesinde, herhangi potansiyel bir tehlikenin raporlanmasında, bu tehlikeye yönelik çözümlerin uygulanmasında öncü olarak yer alır.
Ercan Plastik A.Ş. sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.
close